Įtemptą lyderių akistatą 3:1 laimėjo čempionų titulą ginantys „Man City“ futbolininkai, kurie su 51 tašku pavijo „Arsenal“ turnyrinėje čempionato lentelėje.

Pirmąjį įvartį sužaidus 24 minutes pelnė Takehiro Tomiyasu padovanotu kamuoliu pasinaudojęs ir į tuščius vartus jį pasiuntęs Kevinas De Bruyne.

Pirmojo kėlinio gale rezultatą išlygino Bukayo Saka 11 metrų baudinys, paskirtas po vartininko Edersono pražangos prieš Eddie Nketiah.

Pepo Guardiolos auklėtiniai pranašumą įrodė po pertraukos: 72-ąją minutę pasižymėjo Jackas Grealishas, o po dešimties minučių persvarą padvigubino Erlingas Haalandas.

Antrojo kėlinio pradžioje į konfliktą įsivėlė K. De Bruyne ir „Arsenal“ treneris Mikelis Arteta.

Kamuoliui išriedėjus iš aikštės, M. Arteta neleido jo lengvai grąžinti į aikštelę, o K.De Bruyne į tai reaguodamas varžovų trenerį pastūmė.