Namuose žaidę Igorio Tudoro auklėtiniai trečiadienį šventė saldžią pergalę 2:1 (1:1).

Pirmame kėlinyje įvarčiais apsikeitė nuo 11 m žymos pasižymėjęs Alexisas Sanchezas ir Sergio Ramosas. Po pertraukos lemiamas buvo Ruslano Malinovskio smūgis 57-ą min.

Būtent PSG yra daugiausiai kartų laimėjęs Prancūzijos futbolo taurės turnyrą (14), o antrą vietą šioje kategorijoje užima „Marseille“ (10).

Tuo metu vienintelėse trečiadienio Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse „Manchester United“ namuose tenkinosi lygiosiomis 2:2 (0:1) su „Leeds“.

Wilfriedo Gnonto įvartis bei į savo vartus kamuolį netyčia nukreipusio Rafaelio Varane’o nesėkmė leido svečiams antro kėlinio pradžioje pirmauti 2:0.

„Raudonųjų velnių“ kailį gelbėjo įspūdingą sportinę formą demonstruojantis Marcusas Rashfordas ir Jadonas Sancho.

Išlyginę santykį šeimininkai turėjo dar apie 20 min., per kurias surengė keletą grėsmingų atakų, vis dėlto šįkart liko be pergalės.

Turnyro lentelėje „Manchester United“ užima trečią vietą (43 taškai), „Leeds“ laikosi 16-as (19 tšk.).