Šalies Futbolo asociacijos (FA) taurės šešioliktfinalio rungtynėse „Man City“ šventė pergalę minimaliu skirtumu 1:0 (0:0) ir žengė tolyn, į aštuntfinalį.

Vienintelį įvartį antro kėlinio viduryje, 64 minutę, po Jacko Grealisho perdavimo pelnė šeimininkų gynėjas Nathanas Ake'as.

Tik jau atsilikdami svečiai į aikštę metė Gabrielį Martinellį, Martiną Odegaardą ir Oleksandrą Žinčenką, tačiau jie rezultato nebepakeitė.

FA nugalėtojų titulą gina „Liverpool“ komanda, pernai finale triumfavusi prieš Londono „Chelsea“ ekipą.

Tuo metu „Arsenal“ vyrai šiemet yra susikoncentravę į Anglijos „Premier“ lygą, kurioje tvirtai žygiuoja pirmi. Mikelio Artetos auklėtiniai prieš antroje vietoje esantį „Man City“ ne tik pirmauja 5 taškais, bet dar ir yra žaidę 1 maču mažiau.

Abiejų šių klubų tarpusavio susitikimas numatytas jau vasario viduryje.