Nepaisant net dviejų jubiliejų, kuriuos žymėjo šios rungtynės, įvarčių fejerverkų nebuvo – klampios lygiosios 0:0 (0:0).

Tai buvo 50 tūkstantasis mačas Anglijos klubinio futbolo, užgimusio prieš 134-erius metus, istorijoje.

Tai taip pat buvo tūkstantasis susitikimas Jurgenu Kloppui trenerio pareigose. Prieš beveik 22-ejus metus jis savo stratego karjerą pradėjo prie „Mainz 05“ komandos vairo Vokietijoje.

Trečios dvikovos iš eilės nesugebėję laimėti „Liverpool“ futbolininkai kamuolio į varžovų vartus negali įprašyti jau 220 minučių.

Praėjusio sezono vicečempionai šiemet neprimena nė savo šešėlio ir su ta pačia „Chelsea“ ir „Brentford“ (visi po 29 taškus) dalinasi tik 8-10 vietas.

Nulinėmis lygiosiomis baigėsi ir Londono „Crystal Palace“ susidūrimas su vienu lyderių „Newcastle United“ – 0:0 (0:0).

Tuo metu akistata tarp „Southampton“ ir Birmingamo „Aston Villa“ pirmo kėlinio pabaigoje buvo sustabdyta dėl virš aikštės skraidžiusio drono.

Galiausiai rungtynes pratęsus „Aston Villa“ laimėjo 1:0 (0:0) po Ollie Watkinso įvarčio 77 min.