14 minutę kamuolį į savo vartus įsimetė nesėkmingai sužaidęs šeimininkų vartininkas Hugo Llorisas, o 36 min. galingu tolimu šūviu pasižymėjo saugas Martinas Odegaardas.

Prie abiejų įvarčių svariai prisidėjo aktyvusis Bukayo Saka.

Antrame kėlinyje „Tottenham“ kiek atkuto, bet taip ir nebepakeitė nei mačo eigos, nei rezultato.

Kituose sekmadienio mačuose Londono „Chelsea“ 1:0 (0:0) įveikė Londono „Crystal Palace“ atstovus, o „Newcastle United“ 1:0 (0:0) palaužė Londono „Fulham“ ekipą.

Po šio turo „Arsenal“ vyrai su 47 taškais dar labiau įsitvirtino pirmoje turnyro lentelės vietoje.

Antras žengiantis „Manchester City“ turi 39 taškus. Dėl trečios pozicijos lenktyniauja „Newcastle United“ ir „Manchester United“ (abu po 38 taškus).