Luciano Spaletti auklėtiniai išsiveržė į priekį po po Victoro Osimheno (14 min.) ir Kvicha Kvaratskhelia (39 min.) įvarčių, bet 42 min. Angelis Di Maria tiksliu smūgiu sušvelnino rezultatą – 2:1.

Visgi antrame kėlinyje „Napoli“ pranašumas nekėlė abejonių. 55 min. po kampinio pasižymėjo Amiras Rrahmani, po 10 minučių antrą savo įvartį pelnė V. Osimhenas, o 72 min. tašką rungtynėse padėjo Eljifas Elmas.

Turino „Juventus“ ekipa penkis įvarčius „Serie A“ pirmenybėse praleido po beveik dviejų dešimtmečių pertraukos. Paskutinį kartą tokį sutriuškinimą daugkartiniai Italijos čempionai patyrė 1993 metų gegužę, kai taip 1:5 nusileido „Pescara“ ekipai.

Po pergalės turnyrinės lentelės viršūnėje esantis „Napoli“ savo pranašumą prieš artimiausius persekiotojus – „Milan“ ir „Juventus“ padidino iki 10 taškų.