Šį kartą du elitiniai Anglijos klubai susitiko FA taurės varžybose. „Man City“ namuose eliminavo „aristokratus“ iš tolesnės kovos 4:0.

Tai buvo jau penktas mačas iš eilės, kuriame „Chelsea“ nesugebėjo į „Man City“ vartus įmušti nė vieno įvarčio.

Londono komanda prieš „Man City“ šią savaitę pralaimėjo ir „Premier“ lygoje, o apskritai „Chelsea“ laimėjo vos vieną iš septynių pastarųjų savo mačų.

Mančesteryje „mėlynieji“ pradėjo byrėti jau pirmajame kėlinyje. 23-ąją minutę gražiu baudos smūgiu pirmąjį įvartį pelnė Riyadas Mahrezas.

Jau po septynių minučių rezultatą padvigubino Julianas Alvarezas, o dar po aštuonių minučių trečiąjį šeimininkų įvartį įmušė Philas Fodenas.

Galutinį tašką Pepo Guardiolos auklėtiniai dėjo 85-ąją minutę, kai antrą kartą pasižymėjo R. Mahrezas.

FA taurės šešioliktfinalyje „Man City“ susitiks su Londono „Arsenal“ arba „Oxford“.