Nelauktai suklupę Antonio Conte auklėtiniai nepasinaudojo proga pakilti į pirmąjį ketvertą ir liko penkti.

Bene geriausią šansą šeimininkai susikūrė pirmojo kėlinio pabaigoje, kai po Ivano Perišičiaus perdavimo ir Harry Kane'o smūgio galva kamuolį praktškai nuo vartų linijos ore išmušė Birmingamo ekipos gynėjas Ashley Youngas.

Po pertraukos svečių gretose pasižymėjo Emiliano Buendia (50 min.) bei Douglasas Luizas (73 min.) ir vairą iš Steveno Gerrardo perėmusio Unai'aus Emery vadovaujama „Aston Villa“ šventė trečią pergalę iš keturių galimų.

Tik lygiosiomis turėjo tenkintis Londono „Chelsea“ futbolininkai, kurie išvykoje sužaidė 1:1 (1:0) su „Nottingham Forest“ kolektyvu.

Aristokratai 16 min. išsiveržė į priekį po Raheemo Sterlingo šūvio iš labai arti, tačiau 63 min. po kampinio kamuolį krūtine meistriškai susistabdęs Serge'as Aurier atstatė status quo.

Blankiai šį sezoną atrodanti „Chelsea“ su 25 taškais rikiuojasi tik aštunta.

Čempionate tvirtai pirmauja Londono „Arsenal“ (43 tšk.). Antras žengias „Manchester City“ (36 tšk.), trečias „Newcastle United“ klubas (34 tšk.), o ketvirtas – „Manchester United“ (32 tšk.).