Jurgeno Kloppo auklėtiniai 2:1 (2:1) palaužė svečius iš Lesterio. Šie pirmavo po 4-ą minutę Kiernano Dewsbury-Hallo pelnyto įvarčio.

Ypač nesėkmingai „lapėms“ susiklostė pirmo kėlinio pabaiga – gynėjas iš Belgijos Woutas Faesas dukart nukreipė kamuolį į savo vartus (38', 45'). Antrame kėlinyje „Liverpool“ išsaugojo pranašumą ir iškovojo 8-ą pergalę čempionate.

Kitose vakaro rungtynėse „Brentford“ svečiuose 2:0 (2:0) įveikė „West Ham“ futbolininkus ir su 23 taškais pakilo į 9-ą vietą.

Pirmame kėlinyje pasižymėjo Ivanas Toney (18') ir Joshas Dasilva (43').

Prieš rungtynes abiejuose stadionuose atiduota pagarba ketvirtadienį mirusiai futbolo legendai Pele.

Pagarba futbolo legendai Pele

Lygoje pirmauja Londono „Arsenal“ – 40 taškų, antroje vietoje žengia „Man City“ – 35 taškai, trečias – „Newcastle“ klubas (33).