Titulą ginantys bavarai namuose 6:1 (4:1) nugalėjo Brėmeno „Werder“ ir toliau pirmauja turnyro lentelėje (31 taškas).

Šeimininkų gretose trissyk pasižymėjo Serge‘as Gnabry, po kartą – Jamalas Musiala, Mathysas Telis ir Leonas Goretzka, o Ericas Maximas Choupo-Motingas dar nerealizavo 11 m baudinio.

Tuo metu Vokietijos vicečempionė Dortmundo „Borussia“ išvykoje 0:2 (0:1) nusileido „Wolfsburg“ ir įstrigo ketvirtoje pozicijoje (25 tšk.).

Kitose antradienio rungtynėse „Bochum“ namuose 2:1 pranoko Menchengladbacho „Borussia“, o „Stuttgart“ po 8-ą pridėto antro kėlinio laiko minutę pelnyto Konstantino Mavropano įvarčio identišku rezultatu palaužė Berlyno „Hertha“.

Standings provided by Sofascore

Italijos čempionate madas šiame sezone diktuojantis „Napoli“ savoje aikštėje 2:0 (0:0) palaužė „Empoli“. Pergalę atnešė po pertraukos ant vejos žengę futbolininkai: nuo 11 m žymos pasižymėjo Hirvingas Lozano, skirtumą padvigubino Piotras Zielinskis.

38 tšk. turintys Luciano Spalletti auklėtiniai padidino atotrūkį nuo antroje vietoje žengiančio čempiono „Milan“ (30 tšk.), kuris išvykoje tenkinosi nulinėmis lygiosiomis su „Cremonese“.

„Spezia“ ir „Udinese“ sužaidė 1:1.