Tačiau nuo atsarginių žaidėjų suolo antrame kėlinyje pakilęs Erlingas Haalandas 90+5 minutę vargais negalais realizavo Kevino De Bruyne uždirbtą 11 metrų baudinį ir išplėšė saviškiams pergalę 2:1 (1:1).

Prieš tai įvarčiais apsikeitė Julianas Alvarezas (16 min.) ir Andreasas Pereira (28 min. iš 11 m baudinio), o Miestiečiai nuo maždaug pirmojo kėlinio vidurio buvo likę mažumoje, nes raudoną kortelę prieš save išvydo gynėjas Joao Cancelo.

Dramatiškai laimėjęs „Man City“ su 32 taškais bent jau laikinai šoktelėjo į turnyro lentelės viršų.

31-ą tašką sukaupęs Londono „Arsenal“ sekmadienį miesto derbyje grumsis su „Chelsea“.