34-ojo turo akistatoje namuose vilniečiai net 6:0 (2:0) pažemino didžiausią pralaimėjimą patyrusį Telšių „Džiugą“.

Rungtynės prasidėjo aktyvia žalgiriečių pradžia – daug darbo turėjo tiek „Džiugo“ gynėjai, tiek Vincentas Šarkauskas. 14-ąją minutę pasibaigė „sausa“ džiugiečių serija, kai Marko Miličkovičius baudos smūgiu nukreipė kamuolį į vartus.

Tai buvo 6-asis juodkalniečio įvartis „Optibet A lygoje“.

Po praleisto įvarčio Žemaitijos ekipa pradėjo žaisti aktyviau ir vis dažniau priartėdavo prie Tomislavo Dukos ginamų vartų, tačiau itin gerų progų sukurti nepavyko. Čempionai 39-ąją minutę padvigubino pranašumą – tą padarė taikliai pažeme smūgiavęs Fabienas Ourega.

Antrame kėlinyje Vladimiras Čeburinas atliko ne vieną keitimą – šiemet debiutavo Vilius Piliukaitis ir Matas Vareika, taip pat rungtyniavo Jakubas Sylvestras bei Meinardas Mikulėnas.

Būtent pastarasis kontratakos metu 61-ąją minutę pelnė savo pirmą įvartį „Optibet A lygoje“, dar po 13 minučių tuo pasigirti galėjo ir tolimą smūgį puikiai atlikęs V. Piliukaitis. Tai nebuvo viskas: 86-ąją minutę dubliu džiaugėsi M. Mikulėnas, o po minutės triumfavo M. Vareika.