Skirtingai sekėsi Anglijos atstovams: Londono „Arsenal“ svečiuose 0:2 (0:0) nusileido Eindhoveno PSV, „Man United“ Tiraspolyje 3:0 (1:0) pranoko „Šeriff“ futbolininkus.

Į „Arsenal“ vartus įvarčius mušė Joey Veermanas (55') ir Luukas de Jongas (63').

Po pergalės PSV su 10 taškų A grupėje užsitikrino vietą atkrintamosiose, grupėje pirmaujantis „Arsenal“ savo sąskaitoje turi 12 taškų.

Kitose grupės rungtynėse „Ziurich“ namuose 2:1 įveikė Budės „Glimt“.

Standings provided by Sofascore

Vietą Europos lygos atkrintamosiose užsitikrino „Man United“, kuri F grupės dvikovoje svečiuose 3:0 (1:0) sutriuškino Tiraspolio „Šeriff“ ekipą.

Pirmo kėlinio pabaigoje pasižymėjo Diogo Dalotas (44'), po pertraukos pergalę įtvirtino Marcuso Rashfordo (65') ir Cristiano Ronaldo (81') tikslūs smūgiai.

Po pergalės „Man United“ savo sąskaitoje turi 12 taškų.

Grupėje pirmauja „Real Sociedad“ ekipa, kuri iškovojo penktą pergalę – svečiuose 2:0 pranoko Nikosijos „Omonia“.