Po įvartį nugalėtojams Amsterdame pelnė Mohamedas Salah, Darwinas Nunezas ir Harvey Elliottas.

Jurgeno Kloppo auklėtiniai (12 taškų) įsitvirtino antroje A grupės vietoje. Pirmauja taškų nebarstantis ir dar anksčiau kelialapiu į atkrintamąsias varžybas pasirūpinęs „Napoli“ (Italija, 15 tšk.), trečiadienį namuose 3:0 įveikęs autsaiderį Glazgo „Rangers“ (Škotija, 0 tšk.).

Dusyk pasižymėjo Giovanni Simeone.

O štai garsiajam argentiniečio tėvui Diego vakaras buvo kur kas niūresnis.

B grupėje D. Simeone treniruojamas Madrido „Atletico“ (Ispanija, 5 tšk.) 2:2 sužaidė su Lėverkuzeno „Bayer“ (Vokietija, 4 tšk.).

Lygiosios netenkino nei vienos, nei kitos ekipos, kadangi jos abi prarado viltis iškopti į aštuntfinalį ir paskutiniame ture netiesiogiai varžysis tik dėl vietos antroje pagal pajėgumą UEFA Europos lygoje.

Rungtynių kulminacija Madride buvo sunkiai pakartojama.

Ištiksėjus 5 pridėto laiko minutėms arbitras iš Prancūzijos Clementas Turpinas jau buvo paskelbęs mačo pabaigą, kuomet sulaukė VAR signalo – nuo paskutinės „Atletico“ atakos svečiams padėjo apsiginti žaidimas ranka savoje baudos aikštelėje.

Bet tai buvo dar ne paskutinis svaiginantis įvykių posūkis 180 laipsnių kampu.

„Bayer“ vartininkas Lukašas Hradecky atrėmė Yannicko Carrasco bandymą nuo 11 m žymos, pakartotiniu smūgiu Saulis Niguezas pataikė į skersinį, negana to, ispanai turėjo ir trečią šansą, bet kamuolio į vartus vis tiek nenukreipė.

Savo grupėse taip pat įstrigo tiek „Barcelona“, tiek „Sevilla“, tad Ispanijai Čempionų lygos atkrintamosiose varžybose atstovaus vienintelis Madrido „Real“.

Rezultatai

A grupė

Amsterdamo „Ajax“ 0 – 3 „Liverpool“
42' [0 – 1] Mohamedas Salah
49' [0 – 2] Darwinas Nunezas
52' [0 – 3] Harvey Elliottas

„Napoli“ 3 – 0 Glazgo „Rangers“
11' [1 – 0] Giovanni Simeone
16' [2 – 0] Giovanni Simeone
80' [3 – 0] Leo Ostigardas

B grupė

„Brugge“ 0 – 4 „Porto“
33' [0 – 1] Mehdi Taremi
57' [0 – 2] Evanilsonas
60' [0 – 3] Stephenas Eustaquio
70' [0 – 4] Mehdi Taremi
51' Noa Langas („Brugge“) nerealizavo 11 m

Madrido „Atletico“ 2 – 2 Lėverkuzeno „Bayer“
9' [0 – 1] Moussa Diaby
22' [1 – 1] Yannickas Carrasco
29' [1 – 2] Callumas Hudsonas-Odoi
50' [2 – 2] Rodrigo De Paulis
90+9' Yannickas Carrasco („Atletico“) nerealizavo 11 m

C grupė

Milano „Inter“ 4 – 0 Pilzeno „Viktoria“
35' [1 – 0] Henrikas Mchitarianas
42' [2 – 0] Edinas Džeko
66' [3 – 0] Edinas Džeko
87' [4 – 0] Romelu Lukaku

Barcelona 0 – 3 Miuncheno „Bayern“
10' [0 – 1] Sadio Mane
31' [0 – 2] Ericas Maximas Choupo-Motingas
90+5' [0 – 3] Benjaminas Pavardas

D grupė

Frankfurto „Eintracht“ 2 – 1 „Marseille“
3' [1 – 0] Daichi Kamada
22' [1 – 1] Matteo Guendouzi
27' [2 – 1] Randalis Kolo Muani

Londono „Tottenham Hotspur“ 1 – 1 Lisabonos „Sporting“
22' [0 – 1] Marcusas Edwardsas
80' [1 – 1] Rodrigo Bentancuras