Mikelio Artetos auklėtiniai svečiuose tenkinosi tik lygiosiomis 1:1 (1:0) su „Southampton“ ekipa.

Svečius jau 11 minutę į priekį išvedė saugas Granitas Xhaka, tačiau antro kėlinio viduryje, 65 min., po puikios komandinės kombinacijos pasižymėjo Stuartas Armstrongas, o per likusį laiką rezultatas taip ir nebapakito.

„Arsenal“ vyrai su 28 taškais išsaugojo pirmą turnyro lentelės vietą, bet jiems ant kulnų vis labiau lipa „Manchester City“ klubas (26 tšk.).

Vakarinėse sekmadienio rungtynėse Londono „Tottenham Hotspur“ namuose 1:2 (0:2) neatsilaikė prieš „Newcastle United“ kolektyvą.

Į tikslius Callumo Wilsono (31 min.) ir Miguelio Almirono (40 min.) šūvius šeimininkai sugebėjo atsakyti tik vienu Harry Kane'o (54 min.) pelnytu įvarčiu.