Paryžiaus „Saint Germain“ ekipa principiniame šalies grandų mūšyje namuose 1:0 nugalėjo „Marseille“ komandą.

Vienintelį įvartį pirmojo kėlinio gale įmušė Neymaras. Svečiai iš Marselio mačą baigė dešimtyje: 72-ąją minutę raudoną kortelę prieš save išvydo Samuelis Gigot.

„Serie A“ viršūnėje išlieka „Napoli“ futbolininkai, kurie namuose 3:2 nugalėjo „Bologna“. Po įvartį nugalėtojams pelnė Juanas Jesuas, Hirvingas Lozano ir Victoras Osimhenas.

Lyderių bando nepaleisti trečią vietą užimantys čempionai „AC Milan“, kurie sekmadienį svečiuose 2:1 palaužė „Verona“ klubą. Pergalingą įvartį 81-ąją minutę pelnė Sandro Tonali.

Tuo metu Vokietijoje vienvaldės lyderės poziciją išlaiko Berlyno „Union“ komanda, kuri namuose 2:0 pranoko Dortmundo „Borussia“.

Antroje vietoje žengia Miuncheno „Bayern“ futbolininkai, kurie 5:0 pasismagino su „Freiburg“. Po įvartį pelnė Serge'as Gnabry, Ericas Maximas Choupo-Motingas, Leroy'us Sane, Sadio Mane ir Marcelis Sabitzeris.