Vienvaldžiu „La Liga“ lyderiu tapo „Real“ klubas, kuris savo sirgalių akivaizdoje šventė saldžią pergalę 3:1.

Gerokai sėkmingiau mačą pradėjusi sostinės ekipa du įvarčius mušė per pirmąjį kėlinį: 12-ąją minutę pasižymėjo Karimas Benzema, o 35-ąją minutę tikslų smūgį pridėjo Federico Valverde.

83-ąją minutę „Barca“ sušvelnino atsilikimą, kai po Roberto Lewandowskio perdavimo kamuolį į vartus pasiuntė Ferranas Torresas.

Vis dėlto „Real“ futbolininkai nesutriko ir sugebėjo išsaugoti pergalę. Per pridėtą laiką ją įtvirtino 11 metrų baudinį realizavęs Rodrygo.

„Real“ žaidė be traumuoto vartininko Thibauto Courtois. „Karališkojo“ klubo vartus šiame susitikime gynė ukrainietis Andrijus Luninas.