Ispanijos grandai vis dar rizikuoja antrus metus iš eilės užklimpti grupių etape. Bet jei ne vėlyvi R. Lewandowskio įvarčiai, jiems aštuntfinalio durys būtų užsivėrusios jau trečiadienį – likus sužaisti dar du turus C grupėje.

Xavi auklėtiniai namuose išplėšė lygiąsias su Milano „Inter“ (Italija) 3:3 (1:0).

Nors Ousmane’as Dembele pirmo kėlinio pabaigoje išvedė šeimininkus į priekį, italai po pertraukos atsakė Nicolo Barellos ir Lautaro Martinezo tiksliais smūgiais.

82-ą min. publikai bent kiek lengviau atsikvėpti leido rezultatą išlyginęs R. Lewandowskis.

Tačiau tai toli gražu nebuvo pabaiga.

Priešpaskutinę pagrindinio rungtynių laiko minutę švęsti į aikštę subėgo visas „Inter“ atsarginių suolas: regis, mirtiną smūgį priešininkams sudavė legionierius iš Vokietijos Robinas Gosensas.

Tačiau katalonai turi dėkoti R. Lewandowskiui, antrą pridėto laiko minutę dar kartą lyginusiam svarstykles.

O taip pat – vartininkui Marcui-Andre ter Stegenui, per likusį laiką turėjusiam atremti itin grėsmingas Kristjano Asllani bei R. Gosenso atakas.

Negana to, įvykių kaleidoskopą mačo pabaigoje dar nuspalvino Milano ekipos vairininkui Simone Inzaghi parodyta raudona kortelė.

Nepaisant nagais ir dantimis išlupto taško, „Barcelona“ likimas Čempionų lygoje toliau kabo ant plauko.

4 taškus surinkusi Katalonijos ekipa C grupėje užima trečią vietą, atsilikdama nuo to paties „Inter“ (7 tšk.) ir „Bayern“ (12 tšk.).

Vokietijos čempionai trečiadienį nepersistengė Čekijoje, kur 4:2 (4:0) įveikė tuščiomis liekančią autsaiderę Pilzeno „Viktoria“.

Traumų ir ligų išretinti bavarai jau pirmame kėlinyje sumušė keturis įvarčius, užsitikrindami vietą aštuntfinalyje. Užtat po pertraukos svečiai leido pasidžiaugti ir savo oponentams.

„Barcelona“ 3 – 3 Milano „Inter“
40' [1 – 0] Ousmane'as Dembele
50' [1 – 1] Nicolo Barella
63' [1 – 2] Lautaro Martinezas
82' [2 – 2] Robertas Lewandowskis
89' [2 – 3] Robinas Gosensas
90+2' [3 – 3] Robertas Lewandowskis

Pilzeno „Viktoria“ 2 – 4 Miuncheno „Bayern“
10' [0 – 1] Sadio Mane
14' [0 – 2] Thomasas Mulleris
25' [0 – 3] Leonas Goretzka
35' [0 – 4] Leonas Goretzka
62' [1 – 4] Adamas Vlkanova
75' [2 – 4] Janas Klimentas

Įvarčiai trečiadienį liejosi visoje Europoje: 6 mačuose jų iš viso pelnyta net 36.

Kartu su „Bayern“ į atkrintamąsias varžybas anksčiau laiko žengė „Napoli“ (Italija) ir „Brugge“ (Belgija), o po keitimo į aikštę rungtynėse su Glazgo „Rangers“ (Škotija) išbėgęs „Liverpool“ lyderis Mohamedas Salah įeis į turnyro istoriją kaip greičiausio „hat-trick'o“ autorius.

Egiptietis prie pergalės 7:1 prisidėjo sumušdamas tris įvarčius vos per 7 min.

A grupė

„Napoli“ 4 – 2 Amsterdamo „Ajax“
4' [1 – 0] Hirvingas Lozano
16' [2 – 0] Giacomo Raspadori
49' [2 – 1] Davy Klaassenas
62' [3 – 1] Chviča Kvarackelija (11 m)
83' [3 – 2] Stevenas Bergwijnas (11 m)
89' [4 – 2] Victoras Osimhenas

Glazgo „Rangers“ 1 – 7 „Liverpool“
17' [1 – 0] Scottas Arfieldas
24' [1 – 1] Roberto Firmino
55' [1 – 2] Roberto Firmino
66' [1 – 3] Darwinas Nunezas
76' [1 – 4] Mohamedas Salah
80' [1 – 5] Mohamedas Salah
81' [1 – 6] Mohamedas Salah
87' [1 – 7] Harvey Elliottas

B grupė

Madrido „Atletico“ 0 – 0 „Brugge“
82' pašalintas Kamalis Sowah („Brugge“)

Lėverkuzeno „Bayer“ 0 – 3 „Porto“
6' [0 – 1] Wendersonas Galeno
53' [0 – 2] Mehdi Taremi (11 m)
64' [0 – 3] Mehdi Taremi (11 m)
16' Keremas Demirbay („Bayer“) nerealizavo 11 m

D grupė

„Sporting“ 0 – 2 „Marseille“
20' [0 – 1] Matteo Guendouzi (11 m)
30' [0 – 2] Alexisas Sanchezas
19' pašalintas Ricardo Esgaio („Sporting“)
60' pašalintas Pedro Goncalvesas („Sporting“)

Londono „Tottenham Hotspur“ 3 – 2 Frankfurto „Eintracht“
14' [0 – 1] D. Kamada
19' [1 – 1] Son Heung-minas
28' [2 – 1] Harry Kane'as (11 m)
36' [3 – 1] Son Heung-minas
87' [3 – 2] F. Alidou
60' pašalintas Tuta („Eintracht“)
90+2' Harry Kane'as („Tottenham“) nerealizavo 11 m