F grupės mače Donecko „Šachtar“ Varšuvoje, kurioje dėl karo Ukrainoje žaidžia savo namų rungtynes, 1:1 (0:0) išsiskyrė su „Real“ ekipa.

„Šachtar“ išsiveržė iškart po pertraukos: Oleksandras Zubkovas 46-ą min. tiksliai smūgiavo galva.

Oleksandr Zubkov, "Šachtar"

Jau per teisėjo pridėtą laiką „Real“ kailį gelbėjo gynėjas Antonio Rudigeris, kuris smūgiu galva kamuolį nukreipė į „Šachtar“ vartus.

Šioje situacijoje A. Rudigeris susidūrė su vartininku Anatolii Trubinu. Po susidūrimo gynėjui buvo prakirsta akis, medikų pagalbos prireikė ir vartų sargui.

Antonio Rudiger (dešinėje)
Antonio Rudiger

Kitose grupės rungtynėse „Leipzig“ svečiuose 2:0 palaužė Glazgo „Celtic“ ekipą ir su 6-iais taškais pakilo į 2-ą vietą.

75-ą min. įvartį pelnė Timo Werneris, pergalę 84-ą min. įtvirtino Emilis Forsbergas.

Standings provided by Sofascore

Slogiai Čempionų lygoje startavusi Londono „Chelsea“ E grupėje iškovojo antrą pergalę ir pakilo į pirmą vietą.

„Mėlynieji“ svečiuose 2:0 pranoko „AC Milan“ ekipą, kuriai tai buvo antra nesėkmė paeiliui.

Prieš savaitę Milano klubas svečiuose net 0:3 buvo nusileidęs „Chelsea“ ekipai.

Įvarčius pirmame kėlinyje pelnė Jorginho (21') ir Pierre-Emerickas Aubameyangas (34').

Antradienio Čempionų lygos rungtynės ir rezultatai:

E grupė

„Milan“ 0 – 2 „Chelsea“

21' [0:1] Jorginho (11 m baudinys)

34' [0:2] Pierre-Emerick Aubameyang

„Dinamo“ 1 – 1 „Salzburg“

12' [0:1] Nicolas Seiwald

40' [1:1] Robertas Ljubičičius

F grupė

„Šachtar“ 1 –1 Madrido „Real“

46' [1:0] Oleksandr Zubkov

90+5' [1:1] Antonio Rudiger

„Celtic“ 0 – 2 „Leipzig“

75' [0:1] Timo Werner

84' [0:2] Emilis Forsbergas

G grupė

„Manchester City“ 0 – 0 „Copenhagen“

„Borussia“ 1 – 1 „Sevilla“

18' [0:1] Tanguy Nianzou

35' [1:1] Jude Bellingham

H grupė

„Paris Saint Germain“ 1 – 1 Benfica“

40' [1:0] Kylianas Mbappe (11 m baudinys)

62' [1:1] Joao Mario

Haifos „Maccabi“ 2 – 0 „Juventus“

7' (1:0) Omer Atzili

42 (2:0) Omer Atzili