Mikelio Artetos auklėtiniai namuose 3:2 (2:1) įveikė šalies vicečempioną „Liverpool“ klubą ir vėl susigrąžino pirmą turnyro lentelės vietą.

Šeimininkams jau pirmą minutę įvartį pelnė Gabrielis Martinelli, o vėliau dubliu pasižymėjo Bukayo Saka (45+5 min. ir 76 min. iš 11 metrų baudinio).

Į dešimtą vietą nusmukusių liverpuliečių gretose po vieną tikslų smūgį atliko Darwinas Nunezas (34 min.) ir Roberto Firmino (53 min.).

„Arsenal“ vyrai su 24 taškais minimaliai lenkia „Manchester City“, turintį 23 taškus.

Šiemet kaip reikiant stringančio „Liverpool“ sąskaitoje – kol kas tik 10 taškų.

Po ilgos pertraukos prabilo ir 37-erių su puse metų veteranas Cristiano Ronaldo. Traumą patyrus Anthony Martialui į aikštę 29 min. žengęs portugalas 44 min. įmušė pergalingą įvartį ir padėjo „Manchester United“ išvykoje 2:1 (2:1) triumfuoti prieš Liverpulio „Everton“.

Prieš tai tiksliais šūviais apsikeitė Alexas Iwobi (5 min.) ir Antony (15 min.).