H grupėje „Žalgiris“ jau skaičiuoja antrą pralaimėjimą iš eilės, o kartą Lietuvos čempionai sužaidė nulinėmis lygiosiomis.

„Žalgiriui“ kol kas dar nepavyko pasiekti ir pirmojo įvarčio turnyre.

Pirmoje dvikovoje žalgiriečiai išvykoje 0:0 sužaidė su Bratislavos „Slovan“, o antrojoje namie 0:1 nusileido „Basel“ futbolininkams.

Po savaitės – spalio 13 dieną – „Pyunik“ ir „Žalgiris“ dar kartą žais Vilniuje.

"Pyunik" - "Žalgiris" rungtynių statistika

„Pyunik“ 2 – 0 „Žalgiris“

44' [1 - 0] Juninho
61' [2 - 0] Yusufas Otubanjo

„Žalgirio“ startinė sudėtis: Gertmonas, Bopesu, Ljubisavljevičius, Paveličius, Mikoliūnas (kapitonas), Ourega, Miličkovičius, Gorobsovas, Buffas, Oliveira, Oyewusi.

Rungtynių eiga:

Pirmąsias rungtynių minutes komandos daugiausiai laiko praleido aikštės viduryje, pavojingų progų nė vienai komandai sukurti nepavyko. Pirmąjį bandymą smūgiuoti į svečių vartus Armėnijos čempionai turėjo 9-ą min., tačiau Edvinas Gertmonas nesunkiai kamuolį pagavo.

58-ą min. žalgiriečiai kėlė pirmąjį kampinį šioje dvikovoje, tačiau jis nebuvo itin vykęs.

Oliveris Buffas 16-ą min. pagrasino varžovų vartams, tačiau „Pyunik“ gynėjo buvo sustabdytas, o legionieriaus prašymai skirti 11 m baudinį liko neišgirsti.

23-ą min. Luka Juričičius patikrino E. Gertmono budrumą, „Žalgirio“ vartininkas sėkmingai sugavo kamuolį. Kitoje atakoje Lietuvos čempionai prarado kamuolį ir aikštės šeimininkai iš karto surengė pavojingą kontrataką. Laimei, „Žalgirio“ gynyba neutralizavo šį išpuolį.

31-ą min. L. Juričičius po chaoso žalgiriečių baudos aikštelėje smūgiavo kamuolį virš vartų skersinio taip įvarydamas nemažai išgąsčio V. Čeburino auklėtiniams.

Mathiasas Oyewusi 34-ą min. pasiuntė kamuolį į varžovų vartų tinklą, tačiau teisėjas įvarčio neįskaitė – fiksavo žalgiriečių puolėjo žaidimą ranka.

44-ą min. juvelyrinį komandos perdavimą gavęs Juninho liko vienas prieš E. Gertmoną ir auksinę progą išnaudojo. „Pyunik“ pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje išsiveržė į priekį 1:0.

Žalgiriečių bandymus lyginti rezultatą po pertraukos aikštės šeimininkai sėkmingai vertė niekais. Tiesa, ir patiems kontratakuoti nepavykdavo.

61-ą min. L. Juričičius griuvo baudos aikštelėje ir prašė 11 m baudinio, tačiau teisėjas nereagavo ir skyrė kampinį. Jį pakėlusi aikštės šeimininkų komanda netrukus padvigubino rezultatą 2:0. Yusufas Otubanjo nuginklavo žalgiriečių vartininką nukreipęs kamuolį į vartų tinklą galva.

„Žalgiris“ mėgino surengti varžovų vartų apgultį, tačiau pasitaikiusių progų išnaudoti nepavyko.

79-ą min. M. Oyewusi turėjo vieną realiausių progų pelnyti įvartį, tačiau galva siųstą kamuolį atmušė laiku ir vietoje atsiradęs Jerevano ekipos vartininkas. Per likusį laiką rezultatas nepasikeitė.