Užtikrintai link atkrintamųjų etapo žygiuojanti „Bayern“ ekipa namie 5:0 suvarpė Pilzeno „Viktoria“ vartus ir grupėje užima pirmąją vietą.

Savo ruožtu „Barcelona“ išvykoje 0:1 nusileido Milano „Inter“ ir yra tik trečia. Įvartį Milano „San Siro“ stadione šeimininkams pirmojo kėlinio pabaigoje pelnė turkas Hakanas Čalhanoglu.

Antrame kėlinyje arbitras po VAR peržiūros fiksavo svečių saugo Pedri žaidimą ranka ir anuliavo pelnytą įvartį.

„Inter“ užima antrąją vietą ir po savaitės su „Barcelona“ dar sykį susirems jau Katalonijoje.

Įspūdingą pergalę svečiuose iškovojo A grupės lyderiai „Napoli“ futbolininkai, 6:1 nepasigailėję Amsterdamo „Ajax“. Tuo metu B grupėje gana netikėtai pergalingai žygiuoja trečią sykį laimėję „Brugge“ futbolininkai. Belgai namie 2:0 patiesė Madrido „Atletico“.

Visi rezultatai

A grupė

Amsterdamo „Ajax“ 1 – 6 „Napoli“

9' Mohammed Kudus (1-0)
18' Giacomo Raspadori(1-1)
33' Giovanni Di Lorenzo (1-2)
45' Piotr Zielinski (1-3)
47' Giacomo Raspadori (1-4)
63' Kvicha Kvaracchelija (1-5)
81' Giovanni Simeone (1-6)

„Liverpool“ 2 – 0 Glazgo „Rangers“

7' Trent Alexander-Arnold
52' Mohamed Salah

Standings provided by Sofascore

B grupė

„Porto“ 2 – 0 Leverkuzeno „Bayer“

69' Zaidu
87' Galeno

„Brugge“ 2 – 0 Madrido „Atletico“

36' Kamal Sowah
52' Ferran Jutgla

C grupė

Miuncheno „Bayern“ 5 – 0 Pilzeno „Viktoria“

7' Leroy Sane
13' Serge Gnabry
21' Sadio Mane
50' Leroy Sane
59' Eric Choupo-Moting

Milano „Inter“ 1 – 0 „Barcelona“

45+2' Hakan Čalhanoglu

D grupė

Marselio „Olympique“ 4 – 1 Lisabonos „Sporting“

1' Trincao (0-1)
13' Alexis Sanchez (1-1)
16' Amine Harit (2-1)
28' Leonardo Balerdi (3-1)
84' Chancel Mbemba (4-1)
Antonio Adan („Sporting“) pašalintas iš aikštės 23 min.

Frankfurto „Eintracht“ 0 – 0 Londono „Tottenham Hotspur“

Trečiadienio vakarą bus žaidžiamos dar aštuonerios rungtynės kitose grupėse.