„Real“ futbolininkai savo žiūrovų akivaizdoje 1:1 sužaidė su „Osasuna“. Pirmąjį įvartį 42-ąją minutę įmušė Vinicius, tačiau svečiai iškart po pertraukos išlygino rezultatą.

78-ąją minutę teisėjas skyrė į „Osasuna“ vartus vienuolikos metrų baudinį ir išvijo iš aikštės prasižengusį šio klubo gynėją Unai Garcia, tačiau Karimas Benzema nerealizavo 11 metrų baudinio, o „Real“ per likusį laiką kiekybiniu pranašumu nepasinaudojo.

Šį sezoną dažniau taškus barstanti nei pergales skinanti „Juventus“ komanda nutraukė keturių iš eilės nelaimėtų mačų seriją ir 3:0 sutriuškino „Bologna“ vienuolikę.

Po įvartį nugalėtojams pelnė Filipas Kostičius, Dušanas Vlahovičius ir Arkadiušas Milikas. Turnyrinėje lentelėje „Senoji senjora“ žengia septinta.