22-ejų E. Haalandas rungtynių metu tik 26 kartus lietė kamuolį, mažiausiai iš visų komandos draugų, tačiau tai nesutrukdė jam tarti lemiamą žodį.

Svečiai iš Dortmundo nuo 56 min. pirmavo po 19-mečio britų talento Jude Bellingham'o smūgio galva.

Atrodė, jog „Borussia“ artėja prie staigmenos Mančesteryje, tačiau Edino Terzičo auklėtiniams paskutinės 10 minučių virto košmaru.

80 min. rezultatą išlygino gynėjas Johnas Stonesas, netrukus išmušė ir E. Haalando džiaugsmo akimirkos.

84 min. jo įvartį po akrobatinio šuolio „BBC Sport“ pripažino „neabejotinai geriausiu“ iš jo pelnytų 13 įvarčių per 9-ias rungtynes „Man City“ gretose.

Po išvargtos pergalės (2:1) jaunąjį norvegą nepaprastai gyrė strategas Pepas Guardiola, kuris E. Haalandą lygino su legendiniu Johanu Cruyffu.

1973 m. mače su Madrido „Atletico“ J. Cruyffas pašoko į orą bei iš ypač aštraus kampo kulnu nukreipė kamuolį į vartus. Šis tikslus smūgis vėliau buvo pramintas „fantominiu įvarčiu“.

Tai vienas garsiausių Nyderlandų legendos įvarčių, kurį, anot P. Guardiolos, atkartojo E. Haalandas.

„Koks įvartis. Pamenu, prieš daugelį metų Barselonoje Johanas Cruyffas įmušė gana panašų įvartį į „Atletico“ vartus.

Puiku, jog Erlingas lygiuojasi į J. Cruyffą.

Kai tą akimirką Erlingas pasižymėjo, aš prisiminiau J. Cruyffą, tai buvo panašu“, – po dvikovos kalbėjo J. Cruyffas.

Dabar E. Haalandas per 21-erias Čempionų lygos rungtynes pelnė 26 įvarčius, vidutiniškai norvegas pasižymi kas 62 minutės.

Erling Haaland

„Tai nebuvo rungtynės, kuriose daug laiko kontroliuotum kamuolį ir turėtum daug šansų.

Žinojome, kad didžiąją rungtynių dalį praleisime be kamuolio.

75-ias minutes buvome puikūs, bet „Man City“ likusio laiko pakako, kad pasiektų savo.

Tai puikių komandų savybė. Nesuteikiate joms šansų, o varžovai iš nieko pelno įvarčius ir pakreipia žaidimą savo naudai“, – kalbėjo „Borussia“ įvarčio autorius Bellinghamas.

G grupėje „Man City“ iškovojo antrą pergalę, BVB lieka su trimis taškais.