„Tottenham“ klubas išvykoje po sunkios kovos 2:0 palaužė „Nottingham Forest“ ekipą. 5-ąją minutę įvartį pelnė Harry Kane'as, ir nors puolėjas antrame kėlinyje nerealizavo 11 metrų baudinio, mačo pabaigoje persvarą padvigubinti jam pavyko smūgiu galva.

Antonio Conte auklėtiniai su 10 taškų pakilo į trečiąją turnyrinės lentelės vietą. Kitose rungtynėse Londono „West Ham“ pelnė pirmuosius taškus, 1:0 nugalėdami Birmingamo „Aston Villa“, o „Wolves“ ir „Newcastle“ vienuolikės sužaidė 1:1.

Prancūzijos „Ligue 1“ pirmenybėse suspindėjo Alexis Sanchezas. Čilės rinktinės žvaigždė pelnė pirmuosius du įvarčius naujame savo klube ir padėjo „Marseille“ švęsti pergalę 3:0 prieš „Nice“. Vieną įvartį pridėjo Londono „Arsenal“ priklausantis Nuno Tavaresas.

33-ejų A. Sanchezas, pats geriausius savo karjeros metus praleidęs „Arsenal“ ekipoje, į Marselį šią vasarą persikėlė po trijų sezonų Milano „Inter“ gretose.

Tuo metu Vokietijos „Bundesliga“ čempionate įvyko septynių įvarčių trileris, kuriame pasižymėjo 2014 metų pasaulio čempionato finalo pergalingo įvarčio autorius Mario Gotze. Jis padėjo Frankfurto „Eintracht“ svečiuose 4:3 palaužti Bremeno „Werder“.

M. Gotze pelnė pirmąjį mačo ir pirmąjį savo įvartį naujame klube jau 2-ąją minutę. Šią vasarą 30-metis vokietis atvyko po dviejų sezonų Eindhoveno PSV komandoje.