43 minutę Marcusas Thuramas puikiu smūgiu nuginklavo „Bayern“ vartininką Manuelį Neuerį ir išvedė Menchengladbacho „Borussia“ į priekį 1:0.

Po pertraukos „Bayern“ puolėjas Thomas Mulleris pavojingai smūgiavo galva, bet kamuolys praskriejo šalia vartų.

65 min. Leroy‘us Sane atsidūrė vienas prieš vartininką, tačiau nukreipti kamuolio į vartus jam nepavyko.

Visgi 83 min. L. Sane tiksliai smūgiavo į kairįjį vartų kampą ir išlygino rezultatą 1:1.

Beje, „Borussia“ vartininkas Yannas Sommeris šiose rungtynėse atrėmė net 19 varžovų smūgių.

Kitose rungtynėse Dortmundo „Borussia“ išvykoje 1:0 palaužė Berlyno „Herthą“, o vienintelį įvartį 32 minutę pelnė Anthony Modeste.

Šeštadienį „Hoffenheim“ 1:0 įveikė „Augsburg“ ekipą, Leverkuzeno „Bayer“ svečiuose 3:0 susitvarkė su „Mainz“, „RB Leipzig“ 2:0 nugalėjo „Wolfsburg“, o Berlyno „Union“ net 6:1 sutriuškino Gelzenkircheno „Schalke“ komandą.