Pirmame kėlinyje vienintelis įvartis krito po 11 m baudinio. 28-ą min. buvo užfiksuota Lietuvos vartininko Filipo Turčinavičiaus pražanga, baudinį realizavo Arajikas Elojanas.

Lietuviai perėmė žaidybinę iniciatyvą po pertraukos ir 67-ą min. išlygino rezultatą. Po Emilio Andriuškevičiaus prasiveržimo kamuolį į savus vartus nukreipė Mheras Kankanianas.

Pergalę lietuviams atnešė 76-ą min. po kampinio pelnytas Domanto Šlutos įvartis.

Aikštės šeimininkai nuo 40 min. turėjo kiekybinį deficitą, iš aikštės pašalinus Armeną Sargsianą. 90+4 minutę už antrą geltoną kortelę išvytas ir Martynas Džiugas.

Pirma komandų tarpusavio akistata pirmadienį baigėsi be įvarčių.

Tomo Ražanausko treniruojama rinktinė toliau ruošis Europos čempionato atrankai. Rugsėjo 21–27 dienomis lietuviai rungsis 6-oje grupėje su Austrijos, Rumunijos ir Latvijos rinktinėmis.

Lietuvos vaikinų U-19 rinktinės sudėtis: Filip Turčinavičius, Džiugas Aleksa, Eduardas Jurjonas, Naglis Paliušis (26 min. Augustas Grabažis), Kajus Bička (46 min. Martin Perveinis), Martynas Džiugas, Denis Ževžikovas (46 min. Domantas Šluta), Kajus Beršta (46 min. Nojus Lukšys), Marius Skirmantas (85 min. Martynas Šetkus), Nedas Klimavičius (78 min. Nidas Vosylius), Emil Andriuškevič.