Po metų pertraukos į „Premier“ lygą sugrįžusi „Fulham“ ekipa metė rimtą iššūkį praėjusiame sezone antrą vietą čempionate užėmusiai „Liverpool“ komandai. Pirmame kėlinyje sėkmingai tituluotus varžovus stabdę šeimininkai į priekį išsiveržė 32 minutę, kai tiksliu smūgiu galva pasižymėjo serbas Aleksandaras Mitrovičius.

Antrame kėlinyje „Liverpool“ perėmė iniciatyvą ir 64 minutę po keitimo aikštėje pasirodęs Darwinas Nunezas rezultatą išlygino.

Tačiau, įtvirtinti pranašumo „Liverpool“ nesugebėjo, nes po 8 minučių tas pats A. Mitrovičius uždirbo 11 metrų baudinį ir užtikrintai jį realizavęs dar kartą išvedė savo ekipą į priekį.

Nors 80 minutę šeimininkų įkarštį kiek atvėsino kamuolį į vartus pasiuntęs „Liverpool“ atakų lyderis Mohamedas Salah, tačiau išplėšti pergalės svečiams nepavyko.

Tuo metu Londono „Arsenal“ sezoną pradėjo pergalinga gaida. „Kanonieriai“ penktadienį išvykoje 2:0 įveikė „Crystal Palace“ komandą.

Pirmą įvartį 20 minutę pelnė Gabrielis Martinelli, o klausimų dėl nugalėtojų nebeliko, kai 85 minutę kamuolį į savus vartus nukreipė „Crystal Palace“ gynėjas Marcas Guehi.