Pirmą įvartį į Japonijos Supertaurės laimėtojų vartus 16 min. pelnė Pablo Sarabia, o 35 min. svečių iš Prancūzijos pranašumą padidino Kylianas Mbappe.

Paskutinį tašką rungtynėse padėjo 76 min. pasižymėjęs Arnaudas Kalimuendo.

Šiose rungtynėse dalyvavo visos ryškiausios PSG žvaigždės. Tiesa, Lionelis Messi ir Neymaras aikštėje pasirodė 59-ą minutę, o Sergio Ramosas rungtyniavo nuo 72 minutės.

Tai buvo trečioji PSG pergalė ikisezoninių rungtynių cikle. Pirmose kontrolinėse rungtynėse Prancūzijos čempionai 2:0 įveikė kitą šios šalies komandą „Quevilly-Rouen“, o antroje dvikovoje 2:1 palaužė „Kawasaki Frontale“ ekipą iš Japonijos.