Vienoje vykusiose rungtynėse Karimas Benzema 28-ą min. sukūrė pavojingiausią prancūzų progą prie varžovų vartų, tačiau austrų vartininkas Patrickas Pentzas stebuklingai išgelbėjo savo rinktinę nuo įvarčio.

Naujus pasaulio čempionų bandymus aikštės šeimininkai nesunkiai atrėmė, o netrukus ir patys tobulai išnaudojo kontrataką po perimto kamuolio aikštės viduryje.

Po aštraus perdavimo iš krašto pirmąjį įvartį 37-ą min. pelnė Andreas Weimannas ir išvedė Austrijos rinktinę į priekį 1:0.

Po pertraukos Prancūzijos rinktinė dominavo ir vieną po kitos kūrė geras progas įvarčiui. Galiausiai proveržis įvyko nuo atsarginių suolo pakilus Kylianui Mbappe.

PSG žvaigždė 83-ą min. sugebėjo aplenkti austrų gynėjus greičiu ir pelnė išlyginamąjį įvartį – 1:1. Po kelių minučių puolėjas turėjo progą išvesti savo nacionalinę ekipą į priekį, tačiau nuo Austrijos rinktinės vartininko atšokęs kamuolys pataikė į vartų skersinį.

Kitose A diviziono 1 grupės rungtynėse kroatai išvykoje 1:0 įveikė Daniją, o vienintelį įvartį 69-ą min. pelnė Mario Pašaličius.

Kol kas itin prastai Tautų lygos naująjį sezoną pradėję (pralaimėjimas ir dvejos lygiosios) pasaulio čempionai rikiuojasi paskutinėje vietoje, o 1 grupės lyderiai yra danai.

Standings provided by SofaScore LiveScore

UEFA Tautų lygos penktadienio rungtynės:

A divizionas 1 grupė

Danija 0 – 1 Kroatija

69' [0 – 1] Mario Pašaličius

Austrija 1 – 1 Prancūzija

37' [1 – 0] Andreas Weimannas
83' [1 – 1] Kylianas Mbappe

B divizionas 2 grupė

Albanija 1 – 2 Izraelis

45+2' [1 – 0] Armando Broja (11 m b.)
57' [1 – 1] Manoras Solomonas
73' [1 – 2] Manoras Solomonas

C divizionas 3 grupė

Azerbaidžanas 0 – 1 Slovakija

81' [0 – 1] Vladimiras Weissas

Baltarusija 1 – 1 Kazachstanas

13' [0 – 1] Abatas Aimbetovas
84' [1 – 1] Vladislavas Malkevičius

D divizionas 1 grupė

Moldova 2 – 4 Latvija

5' [1 – 0] Ionas Nicolaescu (11 m b.)
19' [1 – 1] Vladislavas Gutkovskis
26' [1 – 2] Janis Ikauniekas
60' [1 – 3] Vladislavas Gutkovskis
64' [2 – 3] Nichita Motpanas
75' [2 – 4] Janis Ikauniekas

Andora 2 – 1 Lichtenšteinas

78' [1 – 0] Jordi Alaesas
82' [2 – 0] Chusas Rubio
90+3' [2 – 1] Livio Meieris