Pirmame kėlinyje ukrainiečiai atakavo dažniau, bet įgyti ryškesnės persvaros aikštėje nesugebėjo, o efektingą Taraso Kačarabos šūvį iš maždaug 25 m atstumo niekais pavertė po vaizdo peržiūros užfiksuota nuošalė.

Ledus pralaužė po pertraukos ant vejos žengęs Viktoras Cygankovas, kurio bandymas baudos smūgiu atlikti perdavimą virto kuriozišku įvarčiu.

Tuo metu elitiniame divizione pirmą nesėkmę antrose rungtynėse patyrė Lenkija, sutriuškinta belgų nepaisant to, jog vakaras prasidėjo nuo geriausio planetos futbolininko Roberto Lewandowskio įvarčio.

Dar pirmame kėlinyje rezultatą išlygino Axelis Witselis, o po pertraukos lenkai praleido penkis įvarčius ir krito 1:6.

Rezultatai

A divizionas, 4 grupė

Belgija 6 – 1 Lenkija
28' [0 – 1] Robertas Lewandowskis
42' [1 – 1] Axelis Witselis
59' [2 – 1] Kevinas De Bruyne
73' [3 – 1] Leandro Trossardas
80' [4 – 1] Leandro Trossardas
83' [5 – 1] Leanderis Dendonckeris
90+3' [6 – 1] Loisas Openda

Velsas 1 – 2 Nyderlandai
50' [0 – 1] Teunas Koopmeinersas
90+2' [1 – 1] Rhysas Norringtonas-Daviesas
90+4' [1 – 2] Woutas Weghorstas

Standings provided by SofaScore LiveScore

B divizionas, 1 grupė

Airija 0 – 1 Ukraina
48' [0 – 1] Viktoras Cygankovas

Škotija 2 – 0 Armėnija
28' [1 – 0] Tony Ralstonas
40' [2 – 0] Scottas McKenna