Kaimynų derbyje netikėtai lengvą pergalę iškovojusi Nyderlandų nacionalinė ekipa nubraukė voratinklius nuo futbolo istorijos puslapių. Paskutinį kartą pergalę „Oranžiniai“ prieš Belgijos rinktinę šventė 1997 metais.

Oficialiose rungtynėse Nyderlandai jau dešimtoje dvikovoje iš eilės žingsniuoja be pralaimėjimų.

Dar pirmojo kėlinio pabaigoje pirmąjį įvartį pelnė Stevenas Bergwijnas, o antrajame jų į aikštės šeimininkų vartus pabiro dar daugiau. Švilpiant susirinkusiems belgų sirgaliams dukart pasižymėjo Memphis Depay ir kartą Denzelis Dumfriesas.

Paguodos įvartį jau gerokai atsipalaidavus svečiams per pridėtą teisėjo laiką pelnė Michy Batshuayi.

Pirmajame kėlinyje dėl raumens traumos aikštę buvo priverstas palikti belgų puolimo žvaigždė Romelu Lukaku.

Kitose A diviziono rungtynėse pralaimėjimo kartėlį pajuto pasaulio čempionai prancūzai. Jie savo aikštėje 1:2 (0:0) turėjo pripažinti Danijos futbolininkų pranašumą.

Iki tol 7 pergales iš eilės iškovoję prancūzai penktadienį iš „St. Denis“ stadiono traukė tuščiomis rankomis. Danijai pergalę nulėmė nuo atsarginių suolo pakilęs Andreas Cornelius, įvarčius mušęs 68-ą ir 88-ą min.

Prieš tai aikštės šeimininkai pirmavo po Karimo Benzema įvarčio 51-ą min.

Prie Prancūzijos rinktinės vairo šiose rungtynėse negalėjo stovėti Didier Deschampsas. Dėl tėvo mirties vyriausiąjį trenerį pakeitė pastarojo asistentas Guy Stephanas.

Danų rinktinėje pirmą kartą po kraupaus įvykio Europos čempionate, kuomet buvo sustojusi širdis rungtynių metu, žaidė Christianas Eriksenas.

Penktadienio UEFA Tautų lygos rungtynių rezultatai:

A divizionas

Prancūzija 1 – 2 Danija

51' [1 – 0] Karimas Benzema
68' [1 – 1] Andreas Cornelius
89' [1 – 2] Andreas Cornelius

Kroatija 0 – 3 Austrija

41' [0 – 1] Marko Arnautovičius
54' [0 – 2] Michaelis Gregoritschas
57' [0 – 3] Marcelis Sabitzeris

Belgija 1 – 4 Nyderlandai

40' [0 – 1] Stevenas Bergwijnas
51' [0 – 2] Memphis Depay
61' [0 – 3] Denzelis Dumfries
65' [0 – 4] Memphis Depay
90+3' [1 – 4] Michy Batshuayi

C divizionas

Kazachstanas 2 – 0 Azerbaidžanas

50' [1 – 0] Abatas Aimbetovas
60' [2 – 0] Abatas Aimbetovas

Baltarusija 0 – 1 Slovakija

61' [0 – 1] Tomas Suslovas

D divizionas

Latvija 3 – 0 Andora

9' [1 – 0] Robertas Uldrikis
77' [2 – 0] Robertas Uldrikis
85' [3 – 0] Janis Ikauniekas (11 m baud.)

Lichtenšteinas 0 – 1 Moldova

5' [0 – 1] Ionas Nicolaescu