Sausio pabaigoje prie komandos prisijungęs futbolo specialistas iš Švedijos „Riteriams“ vadovavo kiek daugiau nei tris mėnesius.

„Svarbiausia, noriu padėkoti trenerių štabui, personalui ir žaidėjams už laiką kartu – buvo didžiausias malonumas dirbti su jais visais, mėgavausi kiekviena akimirka. Mano ir klubo prezidento sėkmingos pagrindinės komandos vizijos buvo skirtingos“, – vieną iš pagrindinių komandos palikimo priežasčių įvardijo Švedijos, Norvegijos ir Farerų salų įvairių klubų buvęs vyriausiasis treneris G. Stahlis.

Strategas pabrėžė, kad per itin trumpą laiką pavyko sukurti stiprų ryšį tarp visų kasdieniuose procesuose dalyvavusių žmonių. „Viliuosi, kad visiems šiems šauniems žmonėms pavyks išlaikyti tą stiprybę ir keliauti toliau“,- nedaugžodžiavo G. Stahlis.

Per tris mėnesius G. Stahlis vadovavo dvylikoje oficialių rungtynių, per kurias „Riteriai“ iškovojo šešias pergales, tris kartus sužaidė lygiosiomis ir patyrė tris nesėkmes. Paskutinėse rungtynėse A lygos 12 ture „Riteriai“ lygiosiomis 1:1 sužaidė su Marijampolės „Sūduva“.

Po 12 turų 21 tašką surinkusi sostinės ekipa A lygoje užima ketvirtą vietą. Nuo pirmaujanačios „Panevėžio“ ekipos „Riterius“ skiria tik 6 taškai.

Artimiausias rungtynes „Riteriai“ žais jau šį pirmadienį. LFF „Hegelmann“ taurės turnyro antrojo etapo dvikovoje vilniečiai savo aikštėje susitiks su FA „Šiauliai“ komanda.