Pirmoji kova Liverpulyje baigėsi šeimininkų pergale 2:0. Revanšo planą vykdyti „Villarreal“ ėmėsi jau pirmomis dvikovos minutėmis. Svečiai iš Liverpulio buvo priblokšti žaibiško įvarčio: jau 3 min. Boulaye Dia išvedė šeimininkus į priekį 1:0.

Aukštą tempą palaikydama „Villarreal“ prieš pat pertrauką lygino bendrą serijos rezultatą. Po perdavimo iš krašto galva Francis Coquelinas kamuolį nukreipė į vartus – 2:0.

„Villarreal“ sirgalių svajones daužė antrasis kėlinys.

Įpusėjus kėliniui „Liverpool“ per 12 minučių sumušė tris įvarčius ir naikino bet kokią intrigą rungtynėse.

62 min. svečių sąskaitą atidarė Fabinho, po 5-ių minučių galva pasižymėjo Luisas Diazas, 74 min. tašką dvikovoje dėjo Sadio Mane (2:3).

Rezultatas:

„Villarreal“ 2 – 3 „Liverpool“

3' [1:0] Boulaye Dia

41' [2:0] Francis Coquelinas

62' [2:1] Fabinho

67' [2:2] Luisas Diazas

74' [2:3] Sadio Mane

J. Kloppo auklėtiniai 2018 metais 1:3 nusileido Madrido „Real“ ekipai, o 2019-ųjų finale 2:0 pranoko „Tottenham Hotspur“ futbolininkus.

Kitame pusfinalyje prieš savaitę lijo įvarčiais: „Manchester City“ 4:3 įveikė Madrido „Real“. Atsakomasis mačas Madride – gegužės 4 dieną.

Finalas gegužės 28 d. laukia Paryžiuje (Prancūzija).