Pirmame kėlinyje šeimininkus į priekį išvedė Rokas Stanulevičius ir Elivelto, po pertraukos pranašumą įtvirtino Ernestas Veliulis.

„Panevėžio“ sąskaitoje po 10 turų yra 26 taškai, „Riteriai“ jų turi 17.

Kitose rungtynėse titulą ginantis Vilniaus „Žalgiris“ pasivaikščiojo Jonavoje.

Svečiai iš sostinės „Jonavą“ sutraiškė 5:0 (3:0). Po įvartį pelnė Nicolasas Gorobsovas, Mantas Kuklys, Renanas Oliveira, Josipas Tadičius ir Francis Kyeremeh. Dar trys žalgiriečių smūgiai pataikė į vartų konstrukciją.

„Žalgiris“ (20 tšk.) turnyro lentelėje žengia trečias, be taškų liekanti „Jonava“ – paskutinė dešimta.

Paskutiniame trečiadienio mače Marijampolės „Sūduva“ po Kule Mbombo ir Jevgenijaus Protasovo tikslių smūgių antrame kėlinyje 2:0 apgynė namų sienas nuo „Šiaulių“ ir aplenkė konkurentus turnyro lentelėje.

Vicečempionai palypėjo į penktą vietą (13 tšk.), šiauliečiai nusileido laipteliu žemiau (11 tšk.).