Šiame turnyro etape dalyvauja 32 komandos – 22 ekipos, sėkmingai įveikusios pirmo etapo barjerą bei prie jų nuo šios taurės turnyro stadijos prisijungiantys 10 Optibet A lygos klubų.

Kaip įprasta, žemesniame divizione rungtyniaujanti ekipa įgauna namų aikštės pranašumą, o jei ištraukiamos dvi vienos lygos komandos – namuose rungtyniauja ištraukta pirmoji.

Burtus traukė LFF techninis direktorius Reinholdas Breu. Jis teigė, jog per ilgą karjerą skirtingose šalyse jis pastebėjo, jog taurės varžybose įdomu stebėti gigantų susidūrimus.

„Taurės varžybų magija yra tokia, jog čia neretai galima pamatyti Dovydo kovos su Galijotu istorijų, o tai yra taurės varžybų magija“, – akcentavo jis.

Šiame etape burtai į dvi poras suvedė po dvi A lygos komandas – Vilniaus „Žalgiris“ namuose priims Telšių „Džiugą“, o „Riteriai“ savo stadione susitiks su FA „Šiauliais“.

Visos Hegelmann LFF taurės antrojo etapo poros:

FK „Granitas“ (III lyga) – Kuršėnų „Venta“ (III lyga);

Plungės „Babrungas“ (Optibet Pirma lyga) – Vilniaus BFA (Optibet Pirma lyga);

FK „Šturmas“ (III lyga) – Alytaus „Dainava“ (Optibet Pirma lyga);

Vilniaus „Žalgiris“ (Optibet A lyga) – Telšių „Džiugas“ (Optibet A lyga);

Utenos „Utenis“ (LFF II lyga) – FK „Panevėžys“ (Optibet A lyga);

FK „Garliava“ (Optibet Pirma lyga) – Klaipėdos „Neptūnas“ (Optibet Pirma lyga);

FK „Ataka“ (SFL B lyga) – FK „Dembava“ (III lyga);

Klaipėdos FM (LFF II lyga) – „Kauno Žalgiris“ (Optibet A lyga);

Panevėžio „Ekranas“ (Optibet Pirma lyga) – Marijampolės „Sūduva“ (Optibet A lyga);

Vilniaus „Riteriai“ (Optibet A lyga) – FA „Šiauliai“ (Optibet A lyga);

Mažeikių „Atmosfera“ (Optibet Pirma lyga) – FK „Jonava“ (Optibet A lyga);

Joniškio „Saned“ (LFF II lyga) – „Marijampolė City“ (Optibet Pirma lyga);

FKS Ukmergė (III lyga) – FK „TransINVEST“ (LFF II lyga);

„Be1 NFA“ (Optibet Pirma lyga) – Kauno raj. „Hegelmann“ (Optibet A lyga);

FK „Medžiai“ (III lyga) – Gargždų „Banga“ (Optibet A lyga);

Tauragės „Tauras“ (LFF II lyga) – Vilniaus „Viltis“ (LFF II lyga);

Visos Hegelmann LFF taurės antrojo etapo rungtynės turi būti sužaistos gegužės 6-10 dienomis.

Pirmojo Hegelmann LFF taurės etapo rezultatai:

Vilniaus „VGTU-Vilkai“ (III lyga) – Klaipėdos FM (LFF II lyga) 0:2;

Kėdainių „Nevėžis“ (Optibet Pirma lyga) – „Marijampolė City“ (Optibet Pirma lyga) 1:2;

VJFM „Fortūna“ (LFF II lyga) – „Be1 NFA“ (Optibet Pirma lyga) 0:6;

SC „Saulininkas“ (III lyga) – FK „Viltis“ (LFF II lyga) 0:6;

FK „Šilutė“ (LFF II lyga) – Joniškio „Saned“ (LFF II lyga) 2:4;

Kybartų „Sveikata“ (LFF II lyga) – Vilniaus BFA (Optibet Pirma lyga) 0:3;

Pakruojo SC (III lyga) – Tauragės „Tauras“ (LFF II lyga) 2:5;

Kretingos „Minija“ (Optibet Pirma lyga) – Alytaus „Dainava (Optibet Pirma lyga) 0:2;

FK „TransINVEST“ (LFF II lyga) – FSK „Radviliškis“ (LFF II lyga) 6:0;

FK „Trivartis“ (SFL D lyga) – FK „Venta“ (III lyga) 0:4;

„Kazlų Rūda-Švyturys“ (III lyga) – Plungės „Babrungas (Optibet Pirma lyga) 1:7;

Klaipėdos „EDM Statyba-Sendvaris“ (III lyga) – FK „Šturmas“ (III lyga) 1:2;

FK „Nadruvis“ (III lyga) – FK „Granitas“ (III lyga) 0:10;

FK „Nemunas“ (III lyga) – FK „Garliava“ (Optibet Pirma lyga) 1:4;

FKS „Ukmergė“ (III lyga) – FK „Geležinis Vilkas“ (III lyga) 1:0;

FK „Pozityvūs“ (III lyga) – Utenos „Utenis“ (LFF II lyga) 1:4;

SK „Ave.Ko.“ (SFL A lyga) – Mažeikių „Atmosfera“ (Optibet Pirma lyga) 0:3;

FK „Ataka“ (SFL B lyga) – Kelmės „Kražantė“ (III lyga) 8:1;

Alternatyvus futbolo klubas (III lyga) – Panevėžio „Ekranas“ (Optibet Pirma lyga) 0:8;

„Top Kickers“ (SFL A lyga) – FK „Dembava“ (III lyga) 2:3;

„Kaišiadorys-Baltai“ (SFL A lyga) – FK „Medžiai“ (III lyga) 1:4;

FM „Ateitis“ (LFF II lyga) – Klaipėdos „Neptūnas“ (Optibet Pirma lyga) 0:6;