Visus reikalus šeimininkės išsprendė dar pirmame kėlinyje. Jau 3 min. „Barceloną“ į priekį išvedė Aitana Bonmati, 10-ą min. rezultatą dvigubino Caroline Hansen (2:0). 33 min. Jenifer Hermoso pelnė trečią komandos įvartį, o kėlinį uždarė praėjusių metų geriausia FIFA futbolininkė, komandos kapitonė Alexia Putellas – 4:0 (38').

Antrame kėlinyje „Wolfsburg“ ekipai paguodos įvartį pelnė Jill Roord (73'). Tašką mače dėjo A. Putellas, kuri 85 min. realizavo 11 m baudinį.

Antrame pusfinalyje sekmadienį susikaus „Lyon“ ir „Paris Saint Germain“ ekipos. Atsakomosios rungtynės vyks balandžio 30 dieną.

Dvikovą „Camp Nou“ stadione stebėjo net 91 648 žiūrovų. Tai – rekordinio dydžio publika.

Ankstesnis moterų futbolo rungtynių lankomumo rekordas taip pat priklausė „Barcelonai“. Jos ketvirtfinalio dvikovą kovo pabaigoje su Madrido „Real“ stebėjo 91 553 žiūrovai.

Dar prieš ketvirtfinalio dvikovą daugiausiai aistruolių sutraukusios moterų rungtynės vyko 1999 metų pasaulio čempionato finale Pasadenoje tarp šeimininkių amerikiečių ir Kinijos rinktinės. JAV futbolininkių triumfą po 11 m baudinių serijos tuomet iš tribūnų išvydo 90 195 žiūrovai.