Į šią poziciją rimčiausiai pretenduoja trys klubai – Londono „Tottenham Hotspur“ ir „Arsenal“ bei „Manchester United“. Pastarosios dvi komandos aiškinsis santykius šeštadienį Londone.

„Arsenal“ po trijų pralaimėjimų iš eilės trečiadienį svečiuose kiek netikėtai 4:2 privertė pasiduoti Londono „Chelsea“ futbolininkus. „Arsenal“ turi 57 taškus po 32 rungtynių ir užima penktąją vietą. Tiek pat surinko ir „Tottenham Hotspur“, kuris žengia ketvirtas dėl geresnio įvarčių santykio.

Tuo tarpu „raudonieji velniai“ praėjusiame mače net 0:4 turėjo pripažinti „Liverpool“ pranašumą. Jų sąskaitoje – 54 taškai po 33 dvikovų. „United“ komanda rikiuojasi šešta.

Pirmajame rate Mančesterio ekipa savo aikštėje 3:2 įveikė „Arsenal“. „Premier“ lygoje šie klubai tarpusavyje varžėsi 59 kartus. 25:16 pirmauja „raudonieji velniai“. 18 rungtynių baigėsi lygiosiomis.

Šį savaitgalį vyks du dėmesio verti derbiai. Sekmadienį „Liverpool“ priims „Everton“, o „Chelsea“ – „West Ham“ komandą. Liverpulio ekipa tik vienu tašku atsilieka nuo „Manchester City“ ir užima antrąją vietą. „Everton“ klubui vis dar kyla grėsmė iškristi iš elitinės lygos. „Everton“ šiuo metu yra 17-ti.

Ant trečiojo turnyro lentelės laiptelio stovinti „Chelsea“ sieks revanšo prieš „West Ham“ – pirmojoje tarpusavio akistatoje 3:2 triumfavo „plaktukai“. Jie užima septintąją vietą ir nepraranda vilties dar pasigrumti dėl ketvirtosios pozicijos.

Lyderis „Manchester City“ šeštadienį savo žiūrovų akivaizdoje egzaminuos vieną autsaiderių „Watford“. Šis klubas rikiuojasi 19-tas ir turi tik teorinių galimybių išlikti „Premier“ lygoje.

Balandžio 23-25 dienomis bus parodytos aštuonerios „Premier“ lygos rungtynės.

Standings provided by SofaScore LiveScore


Transliacijų tvarkaraštis:

Balandžio 23 d.

14.20 val. „Arsenal“ – „Manchester United“ („TV3 Sport“, „Go3“),
16.50 val. „Leicester City“ – „Aston Villa“ („Go3“),
16.50 val. „Manchester City“ – „Watford“ („TV3 Sport“, „Go3“),
19.20 val. „Brentford“ – „Tottenham Hotspur“ („TV3 Sport“, „Go3“).

Balandžio 24 d.

15.50 val. „Burnley“ – „Wolverhampton“ („TV3 Sport 2“, „Go3“),
15.50 val. „Chelsea“ – „West Ham“ („TV3 Sport“, „Go3“),
18.15 val. „Liverpool“ – „Everton“ („TV3 Sport“, „Go3“).
Balandžio 25 d.
21.50 val. „Crystal Palace“ – „Leeds United“ („TV3 Sport“, „Go3“).