Simone Inzaghi auklėtiniai po nulinių lygiųjų pirmoje tarpusavio dvikovoje atsakomosiose pusfinalio rungtynėse namuose 3:0 (2:0) sutriuškino AC „Milan“ ekipą.

„Inter“ pergalės kalviu tapo du įvarčius per pirmą kėlinį sumušęs puolėjas Lautaro Martinezas, pasižymėjęs 4 ir 40 minutę.

Mačui baigiantis, 82 min., trečią kartą kamuolį į varžovų vartų tinklą pasiuntė Robinas Gosensas.

Turnyro finale, kuris vyks gegužės 11-ąją dieną Romos Olimpiniame stadione, milaniečiai susitiks su titulą ginančio Turino „Juventus“ ir Florencijos „Fiorentina“ poros nugalėtoju (po pirmo mačo Florencijoje 1:0 priekyje yra „Juve“).