Vienintelį mūsų rinktinės įvartį pelnė kapitonė Agnieška Kazarina.

Pirmose rungtynėse Lietuvos rinktinė 0:6 (0:3) pralaimėjo bendraamžėms aikštės šeimininkėms bulgarėms.

Tris įvarčius Bulgarijos merginos įmušė iki pertraukos, dar tris – antrajame kėlinyje.

Lietuvos rinktinei šiame turnyre liko sužaisti dar vieną mačą – antradienį Albenoje jos susitiks su Moldovos vienuolike.

Šis turnyras skirtas futbolininkėms įgauti žaidybinės patirties – kiekviena žaidėja per trejas rungtynes turi sužaisti ne mažiau 90-ies minučių.

Lietuvos U16 rinktinės sudėtis:

Vartininkės: Augustė Cvetkovaitė (FK „Utenis“), Erneta Rinkevičiūtė (Ukmergės SC);

Gynėjos: Fjameta Kuktaitė (Ukmergės SC), Kotryna Maželytė (MFA „Žalgiris“-MRU), Julija Melaikytė (MFK „Žalgiris“), Marta Šmidt (FK „Vilnius“), Andžela Vaičytė (FK „Gintra“), Mileta Vitkutė (Klaipėdos FM), Miglė Žižytė (FC „Hegelmann“);

Saugės: Aivė Andriuškevičiūtė (FK „Vilnius“), Agnieška Kazarina (FK „Vilnius“), Kotryna Levčiukaitė (MFA „Žalgiris“-MRU), Dominyka Misiūnaitė (FA „Panevėžys“, Atėnė Streckytė (FK „Banga“), Gytė Ulenskaitė (MFA „Žalgiris“-MRU), Smiltė Vaitkevičiūtė (FK „Banga“), Karina Vasilionok (MFK „Žalgiris“);

Puolėjos: Ugnė Kvartūnaitė (FK „Utenis“), Kamilė Medvedeva (FK „Utenis“), Ieva Žakelytė (FK „Šešupė“).