Abi komandas labai aktyviai pradėjo rungtynes ir jau 5 minutę „Man City“ lyderis Kevinas De Bruyne tolimu smūgiu pelnė pirmąjį įvartį.

Tačiau po aštuonių minučių svečiai pateikė savo atsakymą – ir po puikios atakos Diogo Jota rezultatą išlygino.

„Man City“ gerbėjus dar kartą iš vietų pakėlė antrą įvartį 36 minutę pelnęs Gabrielis Jesusas, tačiau 46 min. Sadio Mane po puikaus Mohamedo Salaho perdavino atstatė pusiausvyrą.

Per likusį laiką abiejų komandų futbolininkai aktyviai ieškojo kelių prie varžovų vartų, bet rezultatas nepakito.

Tiesa, 64 min. Raheemas Sterlingas pasiuntė kamuolį į „Liverpool“ vartus, bet po VAR peržiūros įvartis nebuvo įskaitytas dėl nuošalės taisyklės pažeidimo.

Iki čempionato pabaigos likus 7 rungtynėms „Man City“ ir „Liverpool“ ekipas turnyro lentelės viršūnėje skiria tik 1 taškas.

Kitose „Premier“ lygos 32 turo rungtynėse sekmadienį paskutinę vietą užimantis „Norwich“ 2:0 (1:0) palaužė 18-oje vietoje esančią „Burnley“ ekipą, pirmenybių vidutiniokai „Brentford“ namuose rezultatu 2:0 (0:0) įveikė Londono „West Ham“ futbolininkus, o „Leicester City“ 2:1 (2:0) nugalėjo kitą Londono ekipą – „Crystal Palace“.