Talavera de la Reinos mieste vykusiose rungtynėse dominavo Ispanijos futbolininkai ir iškovojo savo 6-ąją pergalę grupėje. Lietuvos jaunimo rinktinei šiose rungtynėse dėl traumos negalėjo padėti Rygos FS ekipoje žaidžiantis rinktinės kapitonas Karolis Uzėla, dėl ligos nebuvo registruotas Artūras Dolžnikovas, o dėl trijų surinktų geltonų kortelių šiame mače rungtyniauti negalėjo Tomas Kalinauskas.

Ispanams pralaužti lietuvių gynybą pavyko 16 minutę, kai po preciziško Manuelio Sanchezo perdavimo kamuolį į vartus pasiuntė Rodri.

Taiklūs tolimi smūgiai leido ispanams ženkliai padidinti atotrūkį po 34 minutės, kuomet įvarčiais pasižymėjo Sergio Gomezas, Rodri, Bryanas Gilis bei Abelis Ruizas.

Antrajame kėlinyje Lietuvos vartininkui Gustui Baliutavičiui ir gynėjams teko tiek pat daug darbo siekiant atremti ispanų atakas. 61 minutę puikaus komandos draugų perdavimo sulaukęs Manuelis Sanchezas pelnė įvartį, o netrukus savo progas rezultatyviai išnaudojo Alexas Baena ir Beniatas Turrientesas.

Tai buvo šeštas lietuvių pralaimėjimas per septynerias atrankos varžyvų rungtynes. Beje, pirmame tarpusavio susitikime Vilniuje Lietuvos futbolininkai varžovams iš Ispanijos nusileido tik 0:2.

Kovo 29-ąją lietuviai sužais rungtynes prieš Maltos bendraamžių rinktinę. Komandų susitikimas Takalio „Centenary“ stadione prasidės 17 valandą. Pirmoji komandų akistata praėjusių metų spalį Alytuje baigėsi lietuvių pergale 2:1.

Rungtynių statistika: Ispanija U-21 – Lietuva U-21 8:0 (5:0)

Talavera de la Reina, „El Prado“ stadionas

Teisėjas – Joni Hyytiä (Suomija)

Įvarčiai: 16 ir 37 min. Rodri, 35 min. Sergio Gómez, 40 min. Bryan Gil, 43 min. Abel Ruiz, 61 min. Manuel Sánchez, 65 min. Álex Baena, 70 min. Beñat Turrientes (Ispanija)

Įspėti: 82 min. Víctor Chust, 86 min. Unai Vencedor Paris (Ispanija); 72 min. Matas Ramanauskas, 90+1 min. Deividas Dovydaitis (Lietuva)

Lietuvos vaikinų U-21 rinktinės sudėtis: Gustas Baliutavičius, Vilius Armalas, Emilis Gasiūnas, Gustas Zabita, Dennis Upstas (62 min. Matijus Remeikis), Benas Anisas (62 min. Dovydas Jansonas), Matas Ramanauskas, Gvidas Gineitis, Deividas Dovydaitis, Nauris Petkevičius (50 min. Motiejus Burba), Kristupas Keršys (62 min. Faustas Steponavičius). Atsarginiai: Geraldas Širvinskas, Kajus Urbietis, Artemijus Tutyškinas, Vaidas Magdušauskas, Matas Dedura.