Kitas testas lietuvių laukia kovo 29-ą dieną (antradienį), kai taip pat kontrolinėse rungtynėse bus susitinkama su Airijos rinktine. Mačo startas – 21.45 val.

Rungtynės San Marine prasidėjo lietuvių kamuolio kontrole, tačiau kurį laiką šeimininkai kantriai gynėsi ir lietuviams sukurti progų neleido. Visgi netrukus pirmąjį smūgį į vartų plotą atliko Paulius Golubickas, tačiau jo bandymą į užribį nukreipė vartininkas.

Tačiau ilgai laukti pirmojo įvarčio neteko – Egidijus Vaitkūnas atliko galingą perdavimą į San Marino baudos aikštelę, o ten prieš gynėjus iššokęs Augustinas Klimavičius vienu lietimu pasiuntė kamuolį į vartus, taip pelnydamas pirmą savo įvartį su nacionalinės rinktinės marškinėliais.

Lietuviai ir toliau išlaikė teritorinę persvarą, kuri greitai vėl tapo įvarčiu – kėliniui persiritus į antrą pusę po pakelto kampinio aukščiau už visus iššokęs Linas Mėgelaitis galva nukreipė kamuolį į tinklą. Įdomu, jog jam, kaip ir A. Klimavičiui, tai buvo pirmas atstovaujant vyrų rinktinei.

Per pirmą mačo dalį daugiau įvarčių nebuvo ir komandos ilsėtis išėjo lietuviams pirmaujant dviem tiksliais smūgiais.

Antrojo kėlinio pradžia svečių komandai nieko blogo nežadėjo, tačiau sužaidus kiek daugiau nei valandą San Marino ekipa tiksliu smūgiu sušvelnino savo atsilikimą.

Per likusį rungtynių laiką daug pavojingų atakų nebuvo nė prie vienų vartų, o galutinis teisėjo švilpukas užfiksavo svečių pergalę.

Šiose rungtynėse Lietuvos gretose nebuvo registruotas Eligijus Jankauskas.

Kontrolinės rungtynės: San Marinas – Lietuva 1:2 (0:2).

San Marino nacionalinis stadionas.

Įvarčiai: 62 min. Filippo Fabbri (San Marinas); 13 min. Augustinas Klimavičius, 27 min. Linas Mėgelaitis (Lietuva).

Lietuvos rinktinės sudėtis: Ignas Plūkas (46 min. Edvinas Gertmonas), Egidijus Vaitkūnas (62 min. Saulius Mikoliūnas), Benas Šatkus, Edgaras Utkus, Rolandas Baravykas, Linas Mėgelaitis, Paulius Golubickas (46 min. Vykintas Slivka), Justas Lasickas (81 min. Donatas Kazlauskas), Titas Milašius (67 min. Arvydas Novikovas), Fedoras Černychas, Augustinas Klimavičius (62 min. Armandas Kučys).

Atsargoje: Džiugas Bartkus, Linas Klimavičius, Pijus Širvys, Gratas Sirgėdas, Ignas Kružikas, Ovidijus Verbickas.