Pirmoji komandų akistata praėjusią savaitė baigėsi be įvarčių, o ketvirtadienį pirmasis tylą nutraukė „Galatasaray“ gynėjas Marcao, pasižymėjęs 28-ą min.

Rezultatyvumu neišsiskiriantis brazilas šventė taip audringai, jog net sulaužė kampinio vėliavėlę.

Tačiau dar pirmame kėlinyje pusiausvyrą grąžino Pedri, o pergalingą įvartį 49-ą min. pelnė Pierre'as-Emerickas Aubameyangas.

Buvusiam Londono „Arsenal“ (Anglija) puolėjui tai buvo septintas tikslus smūgis per 10 rungtynių po persikėlimo į Ispaniją.

Tuo metu kita „La Liga“ atstovė „Sevilla“ – priversta neįprastai anksti sudėti ginklus.

Rekordinius šešis kartus – dvigubai daugiau nei artimiausi konkurentai – Europos lygą laimėję andalūzai svečiuose po pratęsimo kapituliavo prieš Londono „West Ham“.

Namuose Juleno Lopetegui auklėtiniai buvo pasiekę minimalią pergalę 1:0, bet Tomašo Součeko įvartis 39-ą min. atkūrė status quo.

Anglijos klubui duris į ketvirtfinalį atvėrė ukrainiečio Andrejaus Jarmolenkos taiklus smūgis 112-ą min.

Stipriausios aštuonios ekipos į poras burtais bus suskirstytos penktadienį. Primename, kad į ketvirtfinalį be kovos pateko „Leipzig“ – vokiečių varžovu turėjusį būti Maskvos „Spartak“ klubą dėl karo Ukrainoje UEFA pašalino iš šio sezono tarptautinių turnyrų kartu su visomis kitomis Rusijos ekipomis.

Kiti rezultatai (skliausteliuose – pirmų rungtynių baigtis)

Lėverkuzeno „Bayer“ 0 – 1 Bergamo „Atalanta“ (2:3)
90+1' [0 – 1] Jeremie Boga

Belgrado „Crvena Zvezda“ 2 – 1 Glazgo „Rangers“ (0:3)
10' [1 – 0] Mirko Ivaničius
56' [1 – 1] Ryanas Kentas
90+3' [2 – 1] El Fardou Ben Nabouhane (11 m)

„Monaco“ 1 – 1 „Braga“ (0:2)
20' [0 – 1] Abelis Ruizas
90' [1 – 1] Axelis Disasi

„Lyon“ 1 – 1 „Porto“ (1:0)
13' [1 – 0] Moussa Dembele
27' [1 – 1] Pepe

Frankfurto „Eintracht“ 1 – 1 Sevilijos „Real Betis“ (2:1)
90' [0 – 1] Borja Iglesiasas
120+1' [1 – 1] Guido Rodriguezas (į savo vartus)

Ketvirtadienį paaiškėjo ir trečios pagal pajėgumą UEFA Konferencijų lygos ketvirtfinalių dalyviai.

Aštuntfinaliuose didesnių staigmenų nebuvo – tolyn žengė favoritai, tarp jų – „Leicester City“ (Anglija), „Roma“ (Italija) ir „Marseille“ (Prancūzija).