Nors į jau 5 minutę Kevino De Bruyne pelnytą įvartį kėlinio viduryje, 22 min., tiksliu smūgiu atsakė Jadonas Sancho (1:1), likusį rungtynių laiką aikštėje dominavo viena komanda.

Miestiečiams dar iki pertraukos persvarą sugrąžino tas pats K. De Bruyne (28 min.), o antrame kėlinyje dublį įformino ir Riyadas Mahrezas (68 ir 90 min.).

Po šios pergalės Josepo Guardiolos auklėtiniai su 69 taškais ir toliau Anglijos „Premier“ lygoje žygiuoja pirmi.

Tuo metu „Man United“, kuriems šį kartą negalėjo padėti susižeidęs Cristiano Ronaldo, su 47 taškais žengia penktas, bet už savo persekiotoją Londono „Tottenham Hotspur“ kolektyvą (42 tšk.) yra sužaidęs net trimis mačais daugiau.

Kitame sekmadienio susitikime Londono „Arsenal“ klubas svečiuose 3:2 (2:1) įveikė „Watford“ ekipą.

Kanonieriams po įvartį parūpino Martinas Odegaardas, Bukayo Saka ir Gabrielis Martinelli.