Iš asociacijos narių pasitraukė Viešoji įstaiga Dzūkijos futbolo klubas „Dainava“ ir Viešoji įstaiga „Sporto perspektyvos“, vietoje jų priimti – Viešoji įstaiga Futbolo akademija „Šiauliai“ (atstovas valdyboje Deivis Kančelskis) bei Viešoji įstaiga „Jonavos futbolas“ (atstovas valdyboje Vaidas Vaškevičius).

Sezoną komandos pradės su A lygos techninio partnerio „Nike“ „Flight“ modelio kamuoliais, tuo tarpu žaidėjų marškinėlius puoš ne tik generalinio rėmėjo, bet ir simbolinis Lietuvos futbolo šimtmečiui 1922–2022 skirtas logotipas.

„Pirmiausia, noriu labai padėkoti Kėdainių „Nevėžio“ ir Alytaus „Dainavos“ vadovams. Jie taip pat svariai prisidėjo prie to, kad praėjęs sezonas buvo toks įdomus, intriguojantis ir nenuspėjamas. Sveikinu prie lygos prisijungus „Šiaulius“ ir „Jonavą“ – klubai atsakingai ruošiasi naujam startui.

Neabejoju, kad intrigos turnyro lentelėje šiemet bus ne mažiau negu praėjusiais metais, kadangi į prizines vietas realiai pretenduoja net keletas klubų.

Iki čempionato starto liko vos savaitė, tad intensyviai ruošiamės ir stengiamės, jog sirgaliai įvertintų kokybiškesnį lygos kuriamą produktą. Esame atviri konstruktyviai kritikai ir pastebėjimams“, – po susirinkimo kalbėjo LFKA A lyga prezidentas, valdybos pirmininkas Janas Nevoina.

A lygos sezoną kitą penktadienį, kovo 4-ąją, tradiciškai pradės čempionas Vilniaus „Žalgiris“, kurio varžove taps naujokė „Jonava“, mačo pradžia sostinės „Sportimos“ manieže – 19.30 val.

Kovo 5 dieną 13 val. į kovą stos Kauno rajono „Hegelmann“ bei „Kauno Žalgiris“, 15 val. – Gargždų „Banga“ priims Telšių „Džiugą“. Kovo 6-ąją nuo 15 val. taip pat susitiks FA „Šiauliai“ bei Marijampolės „Sūduva“.