Marco Rose auklėtinius jų pačių tvirtovėje 4:2 (2:0) pamokė Škotijos čempionai Glazgo „Rangers“.

Jamesas Tavernier, Alfredo Morelosas ir Johnas Lundstramas trimis įvarčiais be atsako įvarė šeimininkus į kampą. Antrame kėlinyje „Borussia“ kiek atgaivino Jude'o Bellinghamo bei Raphaelio Guerreiro tikslūs smūgiai, bet situaciją vėl komplikavo į savo vartus kamuolį nukreipęs Danas-Axelis Zagadou.

Tuo metu „Barcelona“ taip pat namuose tenkinosi lygiosiomis 1:1 (0:1) su „Napoli“.

Įpusėjus pirmam kėliniui geros progos neišnaudojo Ferranas Torresas, ir jau po kelių akimirkų katalonai traukė kamuolį iš savų vartų – pasižymėjo Piotras Zielinskis.

Nors italams didžiąją mačo dalį teko gintis, vienintelį įvartį „Barcelona“ pelnė nuo 11 m žymos. Baudinį realizavo F. Torresas.

Rungtynių pabaigoje tas pats puolėjas ir po keitimo pasirodęs Luukas de Jongas turėjo galimybių išplėšti pergalę, bet smūgiavo netiksliai.

Atsakomosios rungtynės vyks po savaitės.

Porų nugalėtojai pateks į aštuntfinalį, kuriame varžovų jau laukia aštuonios ekipos, laimėjusios savo grupes pirmame Europos lygos etape.

Kiti rezultatai

Tiraspolio „Sheriff“ 2 – 0 „Braga“
43' [1 – 0] Sebastianas Thillas (11 m)
83' [2 – 0] Adama Traore

Sankt Peterburgo „Zenit“ 2 – 3 Sevilijos „Real Betis“
8' [0 – 1] Guido Rodriguezas
18' [0 – 2] Willianas Jose
25' [1 – 2] Artiomas Dziuba
28' [2 – 2] Malcomas
41' [2 – 3] Andresas Guardado

Bergamo „Atalanta“ 2 – 1 Pirėjo „Olympiakos“

16' [0 – 1] Tiquinho Soaresas
61' [1 – 1] Beratas Djimsiti
63' [2 – 1] Beratas Djimsiti

„Porto“ 2 – 1 Romos „Lazio“

23' [0 – 1] Mattia Zaccagni
37' [1 – 1] Antonio Martinezas
49' [2 – 1] Antonio Martinezas

„Leipzig“ 2 – 2 San Sebastiano „Real Sociedad“

9' [0 – 1] Robinas Le Normandas
31' [1 – 1] Christopheris Nkunku
64' [1 – 2] Mikelis Oyarzabalis (11 m)
82' [2 – 2] Emilis Forsbergas (11 m)

„Sevilla“ 3 – 1 Zagrebo „Dinamo“

13' [1 – 0] Ivanas Rakitičius (11 m)
41' [1 – 1] Mislavas Oršičius
44' [2 – 1] Lucasas Ocamposas
45 + 1' [3 – 1] Anthony Martialis