Zalcburge vykusiose rungtynėse favorite laikyta Miuncheno „Bayern“ nuo pralaimėjimo išsigelbėjo paskutinę pagrindinio laiko minutę – sužaidė lygiosiomis su Čempionų lygos atkrintamųjų varžybų debiutante „Salzburg“ ekipa 1:1 (0:1).

Įvartį pirmajame kėlinyje pelnė Chikwubuike Adamu. Austrijos nacionalinės komandos puolėjas į aikštę žengė vietoje 12-ą minutę susižeidusio Noah Okaforo, o jau po 9 minučių išvedė aikštės šeimininkus į priekį 1:0.

Nigerijoje gimusiam 20-ies metų futbolininkui tai buvo pirmas įvartis per 7 rungtynes Čempionų lygoje.

„Bayern“ didino spaudimą, tačiau įvarčio pasiekti Juliano Nagelsmanno auklėtiniams nepavyko iki pat rungtynių pabaigos – „Salzburg“ futbolininkai puikiai gynėsi.

Nuo pralaimėjimo bavarus išgelbėjo Kingsley Comanas, išlyginęs rezultatą 90-ą minutę.

„Bayern“ Čempionų lygoje pratęsė nepralaimėtų rungtynių išvykoje seriją iki 22 iš eilės.

Priminsime, kad Miuncheno komanda žaidė po itin skaudaus pralaimėjimo savaitgalį 2:4 Bundeslygos vidutiniokams „Bochum“ futbolininkams.

„Salzburg“ 1 – 1 Miuncheno „Bayern“

21' [1 – 0] Chikwubuike Adamu
90' [1 - 1] Kingsley Comanas

Kita dvikova Milane klostėsi itin atkakliai – pirmajame kėlinyje pavojingas progas kūrė abi komandos, tačiau skaičiai švieslentėje ėmė keistis likus žaisti 15 minučių iki rungtynių pabaigos.

„Liverpool“ po standartinės situacijos į priekį išvedė Roberto Firmino, aikštėje pasirodęs po keitimo. Gynėjas kamuolį nežiūrėdamas į vartus į tinklą 75-ą min. nukreipė galva.

Po 8 min. po nesusipratimo „Inter“ baudos aikštelėje smūgiu į varžovų vartus svečių persvarą padvigubino Mohamedas Salah.

„Inter“ futbolininkams beliko skėsčioti iš apmaudo rankas – kova buvo lygi.

Milano „Inter“ 0 – 2 „Liverpool“

75' [0 – 1] Roberto Firmino
83' [0 - 2] Mohamedas Salah

Atsakomąsias rungtynes Miunchene ir Liverpulyje komandos žais kovo 8-ą dieną.

Antradienį pirmose aštuntfinalio rungtynėse Paryžiuje vietos „Saint Germain“ priešpaskutinę minutę išplėšė pergalę 1:0 susitikime su Madrido „Real“, o Portugalijos sostinėje vykusioje kitoje dvikovoje „Manchester City“ net 5:0 nuskriaudė Lisabonos „Sporting“.