„Liverpool“ sekmadienį svečiuose 1:0 palaužė garbingai kovojusius lygos autsaiderius „Burnley“. Vienintelį įvartį 40-ąją minutę pelnė brazilas Fabinho.

Jurgeno Kloppo auklėtiniai su 54 taškais dar labiau įsitvirtino antroje turnyrinės lentelės vietoje. Nuo lyderių „Manchester City“ jie atsilieka 9 taškais, bet turi mačą atsargoje.

Skaudų antausį sekmadienį gavusi „Tottenham“ komanda savo žiūrovų akivaizdoje 0:2 krito prieš turnyrinės lentelės kaimyną „Wolverhampton“ ir nukrito į aštuntąją lygos vietą.

Antonio Conte kariauna patyrė trečią pralaimėjimą iš eilės.

„Wolves“ sostinės ekipą palaužė per kiek daugiau nei 10 minučių rungtynių pradžioje – 6-ąją ir 18-ąją minutėmis po įvartį pelnė Raulis Jimenezas ir Leanderis Dendockeris.

Kitose sekmadienio rungtynėse „Newcastle United“ 1:0 pranoko Birmingamo „Aston Villa“. Vienintelį įvartį 35-ąją minutę įmušė Kieranas Trippieras.

„Leicester City“ ir „West Ham“ akistatoje nugalėtojai nepaaiškėjo – susitikimas baigėsi lygiosiomis 2:2.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)