Nacionalinės ekipos vairininkui Valdui Ivanauskui ir toliau talkins asistentas iš Vokietijos Davidas Bergneris bei jo tautietis fizinio parengimo treneris Thomasas Klimmeckas, o taip pat vartininkų treneris Audrius Ramonas ir analitikas Rokas Pranaitis.

Vienintelė nauja pavardė – Tomą Ražanauską asistento pareigose pakeisiantis dar vienas Vokietijos specialistas Robertas Kilinas.

Pastarasis taip pat bus ir vyriausiasis vaikinų U-17 rinktinės treneris – šiame poste jis pakeis iki tol rinktinę treniravusį Rolandą Džiaukštą.

Taip pat oficialiai suformuoti tikslai Lietuvos vyrų rinktinei – UEFA Tautų lygoje užimti antrą vietą grupėje bei laimėti rudenį vyksiantį Baltijos taurės turnyrą.

„Pratęsiant sutartį su vyriausiuoju treneriu, jam keliami tikslai buvo aiškiai orientuoti į šių metų turnyrus. Sulaukus Tautų lygos burtų matome, kad mūsų rinktinė yra pajėgi kautis dėl antros vietos C diviziono pirmoje grupėje, tuo tarpu Baltijos taurėje, kaip visada, tikslas yra tik vienas – ją laimėti bei parvežti į Lietuvą“, – akcentavo LFF prezidentas Tomas Danilevičius.

Tuo metu T. Ražanauskas ir toliau bus vaikinų U-19 rinktinės vyriausiasis treneris, jo asistentais dirbs Virginijus Liubšys, Georgas Freidgeimas ir Algirdas Surgautas.

Vienas naujas veidas yra ir vaikinų U-21 rinktinėje – vyriausiojo trenerio Mariaus Stankevičiaus asistentu tapo portugalas Matthew Silva, dirbęs Alytaus „Dainavoje“. Jis rinktinėje taip pat užims ir analitiko pareigas.

Pasikeitimų yra moterų rinktinėje – ilgametį vyriausiąjį rinktinės trenerį Rimantą Viktoravičių šiame poste pakeitė specialistas iš Vokietijos Danielis Wimmeris. Jis tuo pačiu metu užims ir moterų futbolo techninio direktoriaus pareigas.

Jam talkins merginų U-15 rinktinės trenerė Kotryna Kulbytė bei vokietis Heinzas Ewenas, o vartininkes treniruos strategas iš Vokietijos Rene Stampleris.

„Norime labai padėkoti ilgamečiam rinktinės treneriui Rimantui Viktoravičiui už didelį atsidavimą ir darbą Lietuvos moterų futbolo labui. Jo indėlis į mūsų klubų ir rinktinių sėkmę ir pergales – didžiulis, ir niekada nebus pamirštas“, – kalbėjo LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius.

Primename, kad praėjusį gruodį naujuoju LFF techniniu direktoriumi patvirtintas vokietis Reinholdas Breu.